С хляб и сол район „Централен“ посрещна отново инж. Тошо Пашов. Пред кабинета му колегите му са поставили и голям надпис: „Добре дошъл“.

По-рано днес стана ясно, че Пашов бива освободен от длъжността заместник-кмет по строителство към голяма община. Самият той обяви това като лично решение, продиктувано от „чисто човешки причини“, но заяви – „оставам да служа на администрация“. Позицията ще заеме Хакъ Сакъбов, който доскоро оглавяваше дирекция „Строителство и инвестиции“.

Инженер Пашов се върна на предходното си работно място – зам.-кмет в районната администрация на „Централен“, където бе в неплатен отпуск.

Рокада в Община Пловдив – назначиха нов зам.-кмет по строителствотоГлавният инженер Хакъ Сакъбов застава на мястото на Тошо Пашов

Снимки: Район "Централен"