Два леки автомобила са били увредени в Пловдив. Около 7 ч. вчера, на ул. „Драгоман“, шофьор заварил „Мерцедеса“-а си със спукани четири гуми.
Същата вечер, около 22.30 ч., друг водач установил, че е надраскано лаковото покритие на служебното му „Ауди“, паркирано на ул. „Карловска“. Авторите на уврежданията са издирват.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Съдът остави в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
25.06.26 18:15
785
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
4952