Вандали са нанесли материални щети по два леки автомобила в Пловдив. По първоначална информация посегателствата са извършени в неделя срещу понеделник. На бул. „Васил Априлов“ с боя от всички страни било надраскано „Пежо“, а на бул. „Дунав“ „Форд“ осъмнал с увреден резервоар и изтекло гориво.
На местопроизшествия са извършени огледи. В рамките на досъдебни производства сигналите се разследват от служители на Второ и Трето районни управления.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Съдът остави в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
25.06.26 18:15
787
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
4952