Труп на млад мъж е бил открит днес преди обед в подлеза на "Хаджията Груев" на "Цариградско шосе", научи TrafficNews. Пешеходци се натъкнали на тялото и сигнализирали на 112. На място се е отзовал екип на Пето РПУ, които са направили оглед на местопроизшествието. При първочалния оглед не са открити следи от насилие. Починалият вероятно е наркозависим, предполагат криминалисти.
Аутопсията ще установи причината за смъртта. Самоличността на мъжа е установена. Той е на 32 години, от ромски произход.
Подлезите на "Цариградско шосе" са в отчайващо състояние. Те са без осветление, а през нощта се превръщат в сборища на наркозависими. Въпреки обещанията, районната администрация не е предприела мерки за санирането им.
Още от категорията
Виж всички
Разбиха ОПГ за пране на пари, иззето са над 600 000 евро, близо 70 кг. наркотици и боеприпаси
Отложиха делото срещу бившата полицайка Симона Радева
Откриха труп на младо момиче в София
Акценти
Виж всички
Какво очаква Овен, Телец и Близнаци през месец МАЙ
Купен вход в МВР. Кой продава психотестовете?