Апаши откраднаха около 80 метра от оградата на аутобана край Димитровград. Посегателството е извършено тази нощ.
Крадците са разкачили, натоварили и отнесли около 80 м. предпазна оградна мрежа и 5 бр. оградни бетонни колове от АМ "Марица" в района на землището на село Крум, община Димитровград. Щетата е нанесена между 27 и 28 километър на аутобана.
Според данни на полицията тепърва ще се изчисляват нанесените щети.
Образувано е досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Над 10 часа акция в Столипиново: Полиция влезе в имоти и златарски магазин, има задържани
28.06.26 17:00
14495
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
27.06.26 14:00
3065