Разплащателно устройство е било изкъртено, а сумата от него - открадната, тази нощ в София. Деянието е станало в столичния квартал “Люлин”, около 5 часа, съобщи Нова телевизия.
Устройството е било в денонощен магазин за хранителни стоки. Двама мъже са го изкъртили и взели. В него е имало неустановена сума пари.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
2595