Двегодишно дете падна от третия етаж на родилното отделение в болница "Света Анна" във Варна, съобщи БНР. Детето е с тежка черепно-мозъчна травма.
То е настанено в детска хирургия. Инцидентът е станал между 11 и 12 часа днес. От пресслужбата на болницата потвърдиха информацията. Все още не е ясно как се е достигнало до инцидента!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Цените на петрола отново надолу
24.06.26 11:19
132
16-годишен българин пострада на плажа в Керамоти
24.06.26 11:05
770