Километрична опашка се заформи още от рано сутринта на ГКПП „Кулата”. Стотици коли са се наредили пред граничния пункт още е 5.30 часа сутринта. Като минаването отнема около два часа.
Към момента работят всички гишета на пункта.
„През „Илинден“ се минава веднага, дори само при едно работещо гише“, коментира шофьор, който е преминал през пункта тази сутрин около 7,30 часа.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
265
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1225
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
936