Щастлива развръзка за едно пловдивско семейство. Изгубилият се котарак в Кючук Париж вече си е у дома. Няколко часа след апела за съдействие, изпратен до TrafficNews.bg, Мишо се вече е в дома си.
Пухкавият писан е чакал стопаните си мръсен и гладен пред входната им врата.
По-рано съобщихме, че котаракът беше избягал около района на пощата на ул. „Димитър Талев” в Пловдив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Голям пожар край Чирпан
25.06.26 20:05
456
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни
25.06.26 19:20
733