За всички, които днес ще се движат по автомагистрала "Тракия" в посока Бургас е важно да знаят, че при 167 км движението ще се осъществява само в активната лента.
Агенция "Пътна инфраструктура" предупреждава, че поради подмяна на мантинелите в средната разделинелна ивица, ще има временно ограничение на скоростта. От АПИ съветват шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, спазвайки указанията на сигналистите.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Цените на петрола отново надолу
24.06.26 11:19
72
16-годишен българин пострада на плажа в Керамоти
24.06.26 11:05
672