Бедственото положение в община Ардино е отменено. Това обявиха от администрацията на кмета Ресми Мурад. Продължават мерките за електрозахранване на всички населени места в общината.
Припомняме, че кметът отмени на 17 март частично бедственото положение в най-пострадалата от снежния ад община.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Премиерът Румен Радев връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
23.06.26 14:09
82
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
852
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1673