Астронавтите Робърт Бенкен и Дъглас Хърли бяха посрещнати на борда на Международната космическа станция. Това се случи около 20:15 часа българско време. Двамата се присъединиха към екипажа от един американец и двама руснаци, след като успешно скачиха совалката "Дракон" към МКС.
Бенкен и Хърли се чувстват добре и дори са успели да поспят в совалката. Преди люкът да се отвори, бяха проведени няколко процедури по безопасност. Двамата ще останат в космоса 4 месеца.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Заради пътуване до Пампорово на жената на Мицкоски: Скопие сезира НАТО и иска извинение от София
24.06.26 15:08
1129
Увеличават социалната пенсия за старост
24.06.26 13:43
666