62-годишен мъж падна мъртъв до казино в София. Сигналът за безжизненото му тяло е подаден в МВР около 12 часа днес, обясниха от пресцентъра на вътрешното ведомство, пише 24 часа.
По трупа няма следи от насилие. Най-вероятно човекът е починал след инфарк.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
246