Жители на Хасково излизат на петъчен протест срещу предстоящия строеж на сграда в парцел, който години наред е бил парк с детска площадка.
Хората разбрали за проекта преди дни. Оказва се, че парцелът не се води парк, а е частен имот, купен от местен бизнесмен преди около 15 години, предаде Нова телевизия. Това станало възможно, след като общината отстъпила нейната част от собствеността с решение на Общинския съвет.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Топла сряда, но с предупреждение за възможни интензивни валежи и гръмотевици над цялата страна
24.06.26 07:00
172