Част от тавана на метростанция "Западен парк" падна на перона. Слава богу, няма пострадали хора.
Пред bTV изпълнителният директор на "Метрополитен" Стоян Братоев заяви, че падналите парчета са с размери 60/60. Парчетата от двете паднали пана веднага са били почистени. Очаква се екип на "Метрополитен" да възстанови нарушената конструкция.
Свидетели на случката споделили снимки в социалните мрежи. Най-вероятната причина за случилото се са вибрациите от преминаващите мотриси.
Още от категорията
Виж всички
Заради пътуване до Пампорово на жената на Мицкоски: Скопие сезира НАТО и иска извинение от София
Увеличават социалната пенсия за старост
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?