Министър-председателят Бойко Борисов проведе телефонен разговор с руския президент Владимир Путин, съобщи правителствената информационна служба.
Двамата са обсъдили двустранното сътрудничество, както и в енергийната сфера.
Премиерът Борисов и президентът Путин подчертаха, че в последните години партньорството между България и Русия се активизира, се казва в съобщението. Те изразиха желание за по-нататъшно задълбочаване на доброто сътрудничество в редица сфери.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Заради пътуване до Пампорово на жената на Мицкоски: Скопие сезира НАТО и иска извинение от София
24.06.26 15:08
526
Увеличават социалната пенсия за старост
24.06.26 13:43
574
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5690
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2877