Шофьор помете паркирани автомобили в столичен квартал. Снимка на очевидец на щетите бе публикувана във фейсбук групата "Забелязано в София" с ироничен коментар "Снимката не може да покаже всичко. Място за спиране е търсил може би".
Според много от коментиращите под снимката шофьорът, нанесъл щетите, е карал беемве. Не става ясно в коя част на София се е случил инцидентът.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Голям пожар край Чирпан
25.06.26 20:05
454
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни
25.06.26 19:20
725