Тържествен 24-и май отбелязаха в град Стамболийски. Деца от училищата в града поеха на шествие до читалище "Н. Вапцаров". Те честваха Деня на славянската писменост с празнична програма.
Малки и големи ученици бяха изобразили буквите от българската азбука на плакати. Някои от тях се бяха пременили в традиционни носии. В края на програмата децата пуснаха в небето бели, зелени и червени балони.










Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
На косъм от трагедия: Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
21.06.26 21:16
1821