Арестуваха мъж в Банско след като бил уличен да снима бюлетината си с телефон в тъмната стаичка, съобщава „Труд”. Мъжът влязъл за гласуване, но един от членовете на секционната комисия чул по едно време специфично щракане като за телефон.
Веднага е извикана полиция, а мъжът е задържан. Той е закаран за разпит в полицията. При проверка на телефонът му действително е открита снимка на бюлетината. Тепърва ще се установява дали мъжът е упражнил платен вот.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Премиерът Румен Радев връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
23.06.26 14:09
114
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1003
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674