Катастрофа на надлеза на "Асеновградско шосе" е станала снощи около 3:00ч. в Пловдив, сигнализира читател на TrafficNews.bg. Автомобил "Мерцедес" е самокатострофирал в мантинелата.
След удара еърбеците на автомобила са се отворили. На място са пристигнали линейка и полиция.
Очаквайте подробности!

.jpg)




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
663
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
3053