Семейство от американския щат Ню Йорк си е направило огромен снежен човек. Жителите на селцето Върмонтвил не за първи път виждат необичайно голяма снежна фигура, но тази година тя е висока близо 5 метра и половина.
Създателите на снежния човек са го кръстили Франклин - на името на окръга, където живеят.
Франклин няма само... шал. Може и да се сдобис с гигантски скоро.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Мерц: Русия няма да спечели войната в Украйна
25.06.26 21:12
104
Закриват консулството на Румъния в Санкт Петербург
25.06.26 18:33
206