Пожар унищожи напълно цял град в Калифорния. Над 170 къщи, магазини и стопански постройки са изгорели само за 24 часа, съобщи Нова телевизия.
Жителите били евакуирани. И разбрали в последствие от пожарникари и журналисти каква е съдбата на домовете им. Градчето Лоуър Лейк има над 1300 жители, като много от тях са загубили цялото си имущество. Губернаторът на Калифорния обяви извънредно положение в района, за да могат пострадалите да получат помощ от бюджета на щата.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Италия конфискува руски активи за 2 млрд. евро
23.06.26 16:07
372
Скандал в РСМ заради висш служител с фирма в България
23.06.26 15:24
1225