Самолет на Пакистанските авиолинии се разби в северната част на страната в сряда, съобщава Би Би Си.
На борда на машината имало 40 души. Тя изчезнала от радарите във възддушното пространство над град Аботабад.
Самолетът трябвало да кацне в Исламабад.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Властите в Гърция строят жилища за лекари, учители и полицаи
23.06.26 12:52
266
Ким Чен Ун: Пазим се от глобалната несигурност с ядрена мощ
23.06.26 10:29
430
Хеликоптер се разби в САЩ, екипажът оцеля
23.06.26 09:55
344