Небостъргачът „Опал тауър“, намиращ се в Олимпийския парк на Сидни, беше евакуиран. Над 200 души бяха изведени от 36-етажната сграда зарази опасността тя да се срути, информира Нова телевизия.
Спасителните служби бяха повикани в късния следобед след като през цялата сутрин се чуваха пукащи звуци, които изплашиха до смърт нейните обитатели.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Мерц: Русия няма да спечели войната в Украйна
25.06.26 21:12
92
Закриват консулството на Румъния в Санкт Петербург
25.06.26 18:33
206