16 пациенти са починали в пострадала от наводнение мексиканска болница.
Най-малко 16 пациенти са починали след наводнение, потопило във вода болница в централно Мексико. Електрозахранването в лечебното заведение е било прекъснато, съобщиха властите.
Болницата в щата Идалго е била наводнена след преливане на река след силни дъждове, съобщи мексиканското правителство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Земетресение с магнитуд 5,6 разтърси Северна Калифорния
24.06.26 21:21
272