Отборът на Евроколеж изигра отличен мач в Сливен и записа нови три точки в Югоизточната В група. Колежани вкараха само три гола на домакините и се изравниха с първия в класирането тим на Поморие, който има 29 точки. Головете за пловдивчани вкараха Георги Куртев, Сезгин Четин и Николай Павлов. Играчите на Сливен показаха, че са далеч от класата на пловдивчани и не създадоха нито едно сериозно положение пред вратаря Апостол Стоянов, който едва не замръзна от бездействие в срещата. За разлика от тях колежани изпуснаха куп положения. Синьо-жълтите откриха още в 5 мин чрез Георги Куртев. Капитанът получи хубав пас от Николай Павлов на дузпата и от въздуха вкара топката в десния ъгъл за 0:1. Последваха два пропуска на Куртев и Павлов, който сами срещу стража на домакините не намериха вратата. В 15 мин Куртев хитро изведе Павлов зад защитата. Нападателят навлезе в наказателното поле видя Сезгин Четин, че е оставен сам до втората греда и му подаде. Крилото вкара за 0:2. Последваха още няколко пропуска пред вратата на домакините до края на полувремето. През втората част тоталното доминирана на пловдивчани продължи. Пропуски направиха Сезгин Четин, Мирослав Пушкаров, Николай Павлов и Георги Куртев. В 67 мин защитата на домакините беше матирана за трети път. Николай Павлов беше изведен в коридор и навлезе в наказателното поле. Върна топката на дузпата към Куртев. Капитанът на пловдивчани финтира защитник на Сливен залъга вратаря и отново подаде на Павлов, който направи класически резултата – 0:3. Пловдивчани продължиха с атаките и пропуските. Към края Георги Куртев от 55 метра се опита да прехвърлия излезлия вратаря на Сливен, но от голлинията топката беше избита в корнер. След победата днес колежани събраха и делят първото място с отборите на Поморие и Миньор Раднево. В последният кръг пловдивчани почиват.