Нападателят на националния отбор на Франция Рандал Коло Муани обяви пред журналисти, че е пробвал маската, която капитанът на "петлите" Килиан Мбапе носи заради счупения си нос. Според него през нея грам не се вижда.
"Когато той получи маската, може да се досетите, че я пробвах. Имам дори снимки с нея. Не се вижда нищо, наистина не се вижда. Със сигурност е много трудно да се играе с нея", каза 25-годишният таран нападател на "Пари СЖ".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Нестеров загуби трисетова драма и не успя да стигне до финала на Чалънджъра в Пловдив
26.06.26 20:50
146
Отложиха реванша между Мейуедър и Пакиао
26.06.26 19:11
134