Марица (Пловдив) гостува днес на ЦСКА (София) в двубой от 11-ия кръг в Националната волейболна лига Демакс. Мачът ще се играе, от 17:30 ч. в зала "Васил Симов" в София.

Двата отбора се срещнаха два пъти през този сезон до момента, а в края на януари играха и във финала за Купата в София, в който маричанки спечелиха трофея след победа с 3:1 гейма. В първия мач в Пловдив момичетата на Борислав Крачанов се наложиха с 3:0 гейма.

В миналия кръг Марица спечели като гост на ДКС Варна Варна с 3:0 гейма, а ЦСКА победи Хектор като гост с 3:1 гейма.

В класирането шампионките са първи с пълен актив от 30 точки и без загуба, а ЦСКА е на второто място с 23 точки. Реално при победа Марица ще се гарантира и на практика първото място след редовния сезон в първенството три кръга преди края.

Съдии на двубоя ще бъде предаван пряко по БНТ 3.