Първата ракета на България реши да демонстрира умения в кухнята и не пропусна да се похвали във Фейсбук.
Гришо постна снимка по престилка и с тигани в ръце и веднага събра симпатиите на своите почитатели.
„Ето ни отново, мои зайчета! Хайде да готвим! Една от онези нощи, в които се чувствам вдъхновен да опитам нещо ново!”, написа хасковлията под снимката, която бързо бе харесана от над 10 000 души.
TrafficNews
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
134
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
141
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1033
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674