След супер интензивната година до момента Григор Димитров реши да откаже започващия в понеделник турнир на клей от сериите ATP 500 в Барселона.
Именно натовареният график е най-вероятната причина за решението на нашата тенис звезда.
Димитров явно се цели в добро представяне на следващите два турнира от сериите "Мастърс 1000" в Мадрид и Рим, които ще са генерални репетиции за "Ролан Гарос".
В Монте Карло Григор стигна до 1/8-финал, а преди това игра финал в Маями.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Испанец спечели Чалънджъра в Пловдив
27.06.26 22:35
90
Трети пореден тайбрек! Волейболните национали победиха Канада
27.06.26 20:11
517
Никола Цолов взе точка от спринта в Австрия
27.06.26 19:01
250