Барселона си осигури първото място в група F на Шампионската лига, след като направи пълен обрат срещу ПСЖ и спечели с 3:1. Гостите поведоха след гол на Ибрахимович, но след това Меси, Неймар и Суарес донесоха успеха на каталунците . Така испанския тим събра 15 точки, с 2 повече от своя френски съперник.

Очаквано домакините започнаха по-активно мача и още в 4-ата минута Меси стреля опасно от фаул в 4-ата, но над вратата. В 15-ата обаче Ибрахимовчи откри резултата за ПСЖ със страхотен шут от 10-ина метра след пас на Матюиди. Шведът беше изведен отлично сам на стрелкова позиция и прониза Щеген.

Барселона обаче много бързо стигна до изравняване. Това стори Меси в 19-ата минута. Суарес беше изведен по левия фланг и пусна топката успоредно на голлиняита за аржентинеца, който без проблеми я насочи в мрежата за 1:1. Това беше 75-и рекорден гол на Меси в Шампионската лига.