Треньорът на Локомотив Александър Тунчев коментира загубата от Славия.
"Причините за загубата са доста. За пореден път бяхме безлични през първата част. Не контролирахме топката, нямаше агресия. Отборът на Славия беше доста по-агресивен от нас през първата част. Трябва да се концентрираме върху вътрешното първенство", заяви Тунчев.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
371