Звездата и капитан на “черно-белите” Димитър Илиев преподписа с Локомотив. Футболист номер №1 на България за 2019 и 2020 година удължи своя договор с “черно-белите” до средата на 2024 година, съобщиха от клуба.
Локомотив Пловдив излиза в четвъртък в решаващ плейоф от купата на конференциите срещу датския Копенхаген. Срещата е от 21:00 часа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
363