Спартак подписа договор с италианския концерн Macron.
През следващия сезон в Югоизточна Трета лига "гладиаторите" ще използват екипировката на Macron в официалните мачове и тренировъчния процес.
Спартак стана вторият пловдивски отбор, който ще бъде обличан от Macron през новия сезон.
Ботев също ще бъде с екипировка на италианската компания.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Спартак Пловдив: Няма да строим казино, стадионът и базата ще се използват само за спортна дейност
24.06.26 12:17
526
Николай Минков пред трансфер в отбор от Първа лига
24.06.26 10:40
564
Стават ясни поне 6 участника в елиминациите на Мондиал 2026
24.06.26 10:10
320