Германия победи с 2:0 Унгария във втория си мач от Евро 2024 и си осигури място на осминафиналите. Мусиала откри в 22-та минута, а Гюндоган оформи крайното 2:0 в 67-та минута.

В 12-та минута Хаверц се измъкна добре, но Гулаши спаси с една ръка и изби в корнер.

В 22-та минута Гюндоган се пребори с Орхан и подаде към Мусиала, който вкара за 1:0.

В 25-та минута  Собослай стреля от фаул, но Нойер изби.

В 45-та минута Мусиала стреля добре, но покрай вратата.

В края на полувремето Варга засече центриране на Собослай с глава, Нойер спаси, а при добавката Шалай вкарахс глава, но голът беше отменен заради засада.

В 55-та минута удар на Тони Кроос беше спасен от Гулаши.

В 67-та минута Германия удвои, Мителщад центрира по тревата към Гюндоган, който от точката на дузпата вкара 2:0.

В 75-та минута удар на Сане беше избит в корнер.

Германия събра 6 точки и се превърна в първия осминафиналист на Евро 2024. Унгария остана на последното място без точка.

В последните мачове от групата Германия ще се изправи срещу Швейцария, а Унгария играе срещу Шотландия.