Челси победи категорично шампиона на Италия - Милан с 3:0 у дома и записа много важна крачка към елиминациите в турнира.

Попаденията за лондончани вкараха Фофана в 24-та минута, Обамеянг в 56-та минута и Джеймс в 61-та минута.

Ювентус остана в играта за елиминациите, след като победи у дома Макаби Хайфа с 3:1.

Рабио откри в 35-та минута, а Влахович удвои в 50-та минута. Давид в 75-та минута успя да върне едно попадение, но отново Рабио в 83-та минута направи 3:1.

Юве обаче не се зарадва много днес, след като Бенфика и ПСЖ направиха 1:1 и са по седем точки, а Юве само с три преди решаващите последни три срещи. Меси откри в 22-та минута, но Данило си отбеляза автогол в края на полувремето.

Реал Мадрид победи у дома с 2:1 Шахтьор Доценк. Шампионите от миналия сезон откриха чрез Родриго в 13-та минута, а в 28-та минута Винисиус удвои. Крайният резултат оформи Зубков в 39-та минута.