Кристиан Нвачукву стана играч на мача в двубоя срещу Ботев Враца.
"Беше добър мач за нас. Съперникът ни днес бе добър, но ние бяхме по-силни. Трябва да тренираме и да продължаваме да действаме по същия начин. Така идват головете и победите.
Всичко около клуба и ситуацията е добра. Спокойни сме", заяви той.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
311
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776