Истински десант от министри и партийни функционери в Пловдив днес.
Кметове, областни управители, депутати и активисти на ГЕРБ се събират в града, за да обмислят стратегията си за предстоящите през есента местни избори. Срещата ще започне с лекция на лидера на партията Бойко Борисов.
По същото време в Пловдив пристига и цялото ръководство на Демократи за силна България, министрите и депутатите от квотата на Реформаторския блок.
Поводът е националното съвещание на ДСБ, посветено също на кметския вот.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
След инцидента с валяк: Отвориха Кресненското дефиле
26.06.26 17:10
208
Оставиха в ареста обвиняемия за убийствата в Угърчин
26.06.26 15:52
912
Безсрочна гладна стачка започва в УМБАЛ „Александровска"
26.06.26 14:59
820