Автоджамбази отмъкнаха голяма сума пари от лек автомобил в Пловдив. Кражбата е станала на 16 декември. 38-годишен мъж паркирал лекият си автомобил „Тойота“ на Коматевско шосе. В колата имало 20 000 лева.
След полицейска проверка се оказало, че парите са взети през незаключената врата. Апашите се издирват.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
10-годишно момиче от Украйна се удави в басейн в Ахелой
24.06.26 20:46
4403