
12-годишно момиче от велинградското село Драгиново е било разкрито, след като е откраднало дрехи и очила от магазини във Велинград. До самоличността на малолетната достигнали местните полицейски служители, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Пазарджик.
Вчера в полицейското управление на курорта бил подаден сигнал за извършени кражби от два магазина в търговската зона на града. На място се отзовали полицейски служители, които със съдействието на собствениците бързо установили извършителя. Оказало се, че това е 12-годишно момиче от велинградското село Драгиново.
Детето успяло да открадне два комплекта дрехи и чифт очила от единия обект и 2 чифта очила от другия. Момичето е предадено на родителите от инспектор „Детска педагогическа стая". Крадените вещи са върнати обратно на собствениците им.
По случаите са образувани преписки, които ще бъдат докладвани на прокуратурата.
Още от категорията
Виж всички
Разбиха схема за контрабанда в Сърбия на скъпи коли от България, издирват българските участници

Мъж опита да се самоубие на Софийския маратон

Тийнейджъри катастрофираха с крадена кола
Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти



Спартак хвърли бомбата за Купата и обърна Пирин у дома

Скритите послания: Тайната символика на цветовете

Темите на Traffic News
