
Пиян шофьор е без сериозни наранявания, след като се преобърна с кола в крайпътна канавка в Манолско Конаре. Полицаи са се отзовали на сигнала около 19.30 ч. вчера. Пробата с дрегер отчела 1,60 промила алкохол в кръвта. Водачът е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Междувременно около 20.30 ч. в неделния ден полицаи са установили криминално проявен 36-годишен мъж, управлявал лек автомобил „Ауди“. Концентрация на алкохол в кръвта на водача била над 2,4 промила. Шофьорът е задържан за едно денонощие. Започнало е бързо производство. В рамките на полицейски проверки през почивните дни са задържани още девет водача, шофирали след употреба на алкохол.
41-годинишен криминално проявен и осъждан мъж от Казанлък пък се озова в ареста на Шесто РУ за 24 часа, след като отказал да бъде тестван с драг чек. Работата по случая продължава. Материалите ще бъдат докладвани в районна прокуратура.
Снимка: Архив
Още от категорията

20 години по-късно: Неразкритите убийства в Пловдив - загадъчните пъзели, недовършени и до днес ЧАСТ 1


Темите на Traffic News

Нов квартал със 75-метрови небостъргачи изниква в Пловдив
