Мъж се самоуби, след като се хвърли от шестия етаж на жилищен блок в ЖР Тракия. Според свидетели тялото му се ударило в климатик на 4-я етаж, след което паднало на земята. На мястото на инцидента пред блок 152 има полиция.
Мъжът е бил на 41 години, психично болен. Също така бил незрящ. Живеел е с родителите си и е приемал лекарства. Днес обаче не си ги изпил, качил се на леглото и се хвърлил през прозореца.


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трима бутнаха мъж от Лъвов мост, жертвата почина на място
22.06.26 20:13
8668