
В тежка катастрофа загина 19-годишната внучка на руския бизнесмен Платон Лебедев и нейният 23-годишен приятел, съобщават швейцарски медии, цитирани от life.ru.
Телата на загиналите са намерени на дъното на река. Диана Лебедева беше една от най-ярките представителки на "златната младеж" на Москва. Приятелите на Диана изказват съболезнования на нейната страница в социалната мрежа.
Дядото на Диана - Платон Лебедев, който е съдружник на боса на ЮКОС Михаил Ходорковски, лежа 10,5 години в затвора за кражби в особено големи размери, неплащане на данъци и пране на пари.
От пресслужбата на посолството на Русия в Швейцария са потвърдили, че загиналата при катастрофа в кантона Тичино 19-годишна девойка е внучката на Платон Лебедев, предава РИА Новости.
TrafficNews.bg
Още от категорията

Обвинен в блудство с момче край Пловдив: Казваше ми, че ме обича! Наричаше ме "татко"


Акценти



Зингаревич ще предложи 3 варианта за бъдещето на Ботев

Рекорд! В Казанлък приготвиха най-дългата вита баница с рози




