Жесток бой си спретнаха две момечета край Пловдив. На 10 февруари в село Неделево, 17 годишен младеж от населеното мясот е причинил средна телесна повреда на друго 19 годишно момче.
При възникнала разпра между момчетата, по- малкият от тях избил зъб на опонента си. Повикана била полиция.
Срещу побойника е започНало производство, случаят е поет от районна прокуратура.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
23.06.26 11:42
1586
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
23.06.26 11:37
903
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
2155
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1696