Заведение изгоря тази нощ в Сандански. Няма пострадали, но са нанесени големи материални щети, предаде БГНЕС.
Сигналът за горящата сграда в центъра на града е подаден към 3:00 ч. Обитателите на блока над заведението са били евакуирани. Сградата е опушена. Причините за пожара се изясняват.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кола гори на пътя София - Враца СНИМКА
27.06.26 09:19
84
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
383