Освен заразените 9 души в село Брестовица има още два нови случая в Пловдив.
Става въпрос за съпругата и 10-годишното дете на мъж, който работи във Видин. Там той е диагностициран като положителен на COVID-19, но въпреки това се е прибрал с автомобил при семейството си в Пловдив. В резултат на това съпругата и детето му също са се заразили.
„Това е абсолютно безотговорна постъпка", коментира областният управител Дани Каназирева.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Бдение пред стадиона на "Славия" в памет на двете деца, загинали при катастрофата на "Тракия"
25.06.26 13:28
190