Започна протестът на пожарникарите в центъра на София. Той е организиран от националният синдикат на пожарникарите и спасителите "Огнеборец".
Протестът е за по-високи заплати.
Шествието ще тръгне от площад "Независимост", ще продължи до Министерство на финансите и ще приключи пред сградата на Народното събрание.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Иван Шишков за аферата "Баба Алино": Бих го нарекъл "широко затворени очи" или "организирана слепота"
24.06.26 12:45
328
Цените на петрола отново надолу
24.06.26 11:19
422