Цистерна с нафта се обърна на Околовръстния път на Казанлък. Горивото изтича от няколко места и трудно може да бъде овладяно, пише БГНЕС. На място са специалисти от пожарната, полицията и от екологичен контрол към община Казанлък.
Движението в района е спряно. Образуваха се опашки от камиони, които не могат да обърнат.
Няма пострадали хора. Полицията обаче трудно успява да удържи жителите на квартал "Казмера", които прииждат с туби, кофи и бутилки, за да събират нафта.


Снимки: БГНЕС
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент