Земетресение е регистрирано тази вечер в София. По данни на Института по геофизика към БАН, трусът с магнитуд 2.6 по скалата на Рихтер е регистриран около 21:50 часа.
Според Института по геофизика към БАН епицентърът е в района на Южния парк. Към момента няма данни за пострадали и нанесени материални щети.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Годишната винетка поскъпва на 64.50 евро от 1 август
25.06.26 09:48
508