Лек трус е регистриран снощи след полунощ в района на Разлог. Това сочи справка на сайта на Националния Институт по геофизика, геодезия и география към БАН.
Земетресението е с магнитуд 2.1 по скалата на Рихтер.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Шофьорът на камиона от тежката катастрофа на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
25.06.26 18:02
64